WYNAJEM POWIERZCHNI W SAMYM CENTRUM SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ

Szybki Kontakt

Euro-Mag oferuje do wynajęcia powierzchnie produkcyjno – magazynowo – usługowe w swojej nieruchomości położonej tuż za bramą Główną Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu.
Szczegóły oferty pod telefonem: 535 001 323

Dane podstawowe:
Typ budynku: hala produkcyjno- magazynowa
Liczba pięter: 2
Rok budowy: 1938
Konstrukcja hali: żelbetonowa
Dojazd: asfalt
Przeznaczenie: przemysł i produkcja
Powierzchnia: 4122m2
Liczba pomieszczeń: powyżej 25
Powierzchnia biurowa: 445m2
Powierzchnia produkcyjno-magazynowa: 3677m2
Parking: 480m2

Nieruchomość zlokalizowana w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Strefa ta została założona w 1995 roku i od początku swojego istnienia zarządzana jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.

EURO-PARK MIELEC zlokalizowany jest w północnej części miasta w pobliżu drogi nr 985 biegnącej w kierunku Warszawy.

Nieruchomość położona w SSE posiada dogodne położenie komunikacyjne umożliwiające swobodny transport towarów i przewóz pasażerów różnymi środkami transportu. W pobliżu przebiegają główne szlaki komunikacji drogowej. Najważniejszy to droga międzynarodowa A4 łącząca Europę Zachodnią z Ukrainą. Przebiega przez Dębicę w odległości 20 km od Mielca.

Lotnisko znajdujące się na terenie Strefy w Mielcu umożliwia czarterową obsługę transportu pasażerskiego i cargo w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Opis budynku produkcyjno – magazynowego:

Hala w konstrukcji żelbetonowej. Wewnątrz budynku znajduje się antresola. Dostęp do powierzchni magazynowej możliwy jest poprzez użycie windy. Wzdłuż budynku rozciąga się rampa. Posadzka typu przemysłowego w części betonowa, w części płyty lastriko.
Budynek wyposażony jest w instalacje: wod.-kan., energetyczną, grzewczą, sprężonego powietrza, odgromową

Opis budynku usługowo-biurowego

Budynek jedno-piętrowy, w zabudowie zwartej z halą produkcyjno-magazynową. Pomieszczenia biurowe to pomieszczenia w formie zamkniętych przeszklonych pokoi lub open space. Budynek wyposażony w pełni umeblowane sanitariaty oraz kuchnie. Pomieszczenia o dużym nasłonecznieniu w pełni umeblowane oraz klimatyzowane. Budynek wyposażony jest w instalacje: wod.-kan., energetyczną, grzewczą, teletechniczną, przeciw włamaniową, odgromową.

Zaufali nam